Miláno - Salone del Mobile 

autobusem
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den

odjezd z Liberce v podvečerních hodinách; noční přejezd přes Rakousko do Itálie.

2. den

v časných ranních hodinách příjezd do Benátek, resp. přístavu Punta Sabbione – celodenní prohlídka křivolakých uliček města na laguně, které se rozkládá na stovkách malých ostrůvků: ráno projížďka vaporettem po benátských kanálech a prohlídka nejdůležitějších památek: Dóžecí palác, Most Vzdechů, Basilika svatého Marka, Piazza San Marco se slavnou zvonicí (možnost výstupu - výtahem), procházka kolem Canal Grande přes Ponte Rialto, kolem Baziliky dei Frari až k Ponte della Constituzione (most od Santiaga Calatravy); volný čas na šálek typického italského cappuccina či kopeček pravé italské zmrzliny. Odpoledne přejezd do Verony a fotopauza u římského amfiteátru a Casa di Giulietta – Juliina balkónu; přejezd na ubytování do oblasti Milána, nocleh

3. den

po snídani celodenní návštěva největšího veletrhu nábytku na světě – Salone del Mobile. Milano.

4. den

po snídani prohlídka centra Milána: návštěva kostela Santa Maria delle Grazie ukrývající jeden z nejznámějších obrazů na světě – Leonardo da Vinci: Poslední večeře; poté procházka k slavnému milánskému Duomo – možnost návštěvy chrámu a výhled na město z chrámové střechy (výstup po schodech nebo výtahem) a krátká procházka nákupní galerií Vittorio Emanuele II. k budově opery La Scala. Přejezd do Modeny a návštěva Muzea Enzo Ferrari, jehož architektem je Future Systems / Jan Kaplický. Poté již odjezd směr ČR.

5. den

návrat do Liberce v časných ranních hodinách

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu Euro *** v městečku Piacenza (cca 60 minut jízdy busem od centra Milána). Příjemně zařízené pokoje jsou s příslušenstvím, klimatizací, telefonem, TV/SAT, fénem, trezorem a WiFi.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu *** ve vícelůžkových pokojích (ubytování po 3-4 žácích na pokoji s vlastním sociálním zařízením), 2x snídaně, turistická sluchátka, služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupné (cca 60 €), vstupenku Salone del Mobile (700,- Kč), pobytovou taxu (cca 3 €/os – platí se na místě) a komplexní cestovní pojištění Allianz (vč. pojištění proti stornu ze zdravotních důvodů)

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o.

Itálie - Miláno - Duomo
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky
© Dreamstime.com
Itálie - Benátky
© Dreamstime.com
Itálie - Miláno
© Dreamstime.com
Itálie - Verona
© Dreamstime.com
Itálie - Verona - Juliin balkón
© Dreamstime.com
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz