Škola v přírodě: Krkonoše - Horská chata Seibert

vhodné pro ZŠ1, ZŠ2 a SŠ

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
osoba
3 500 Kč/osobu
autobusem
polopenze
Chata

TOTO JE POUZE VZOROVÝ ZÁJEZD - NEREZERVUJTE!

V případě zájmu o konkrétní zájezd nebo konkrétní termín nás prosím kontaktujte na některém z následujících emailů:

Popřípadě na některém z telefonních čísel:

  • - 386 350 220 (České Budějovice)
  • - 224 827 100 (Praha)

Program zájezdu

1. den

ráno odjezd od školy do Krkonoš. První zastávkou bude Harrachov - významné turistické místo západních Krkonoš. Projdeme se k Mumlavským vodopádům (cca 45 min.) a podíváme se na zdejší legendární mamutí skokanský můstek. Vyvezeme se z Harrachova sedačkovou lanovkou na Čertovu horu 1.020 m, čímž překonáme převýšení 350 m. Navečer příjezd na ubytování nad Pecí pod Sněžkou, na Zahrádkách, večeře

2. den

po snídani vyrazíme na trasu, která povede přes Pražskou a Kolínskou boudu přes Černohorské rašeliniště až k rozhledně na Černé hoře (1.299 m). Trasa má základní délku cca 7 km. Na vrcholu Černé hory můžeme absolvovat 3 km dlouhou naučnou stezku Černohorské rašeliniště, na jejíž trase je i vyhlídková věž. Z Černé hory sjedeme do Jánských Lázní lanovkou, v odpoledních hodinách navštívíme jednu z nejkrásnějších Stezek korunami stromů v Evropě (trasa měří 1.500 m a výška věže je 45 m). Odjezd na ubytování večeře.

3. den

po snídani se vydáme na Sněžku (1.602 m n. m. nejvyšší hora České republiky), naše trasa je plánovaná následovně: z Velké Úpy se svezeme lanovkou na Portášovy Boudy 1.050 m n. m. a odtud přes Růžovou horu 1.280 m n. m. na Sněžku (pěšky nebo lanovkou), druhou trasou může být z Pece Obřím dolem přes Obří sedlo na Sněžku, z vrcholu Sněžky po hřebeni východním směrem, přes Obří hřeben, Svorovou horu a Jelenku, kde se napojíme naučnou stezku Jelení hajného Robátka, která nás přivede do Malé Úpy na Pomezní Boudy. Trasa měří cca 14 km. Na Pomezních boudách nás bude čekat náš autobus, který nás doveze na ubytování, večeře.

4. den

po snídani se přesuneme autobusem do Špindlerova Mlýna a lanovou dráhou na Medvědín. Odtud naše trasa povede k Labské boudě do výšky 1.340 m n. m. a s odbočkou až k pramenu řeky Labe. Dále budeme pokračovat Labským dolem, který je obdařen spoustou vodopádů, jako např. Labským, Pudlavským či Medvědínským. Celá trasa bude zakončena u údolní stanice lanovky na Medvědín. Trasa měří 16 kilometrů. Večer odjezd na ubytování, večeře.

5. den

ráno ukončíme pobyt, doporučujeme: vystoupat na Hnědý vrch (1.207 m), nad Pecí pod Sněžkou (rozhledna s výškou 31 m) a dále sestup do Pece p/Sněžkou (cca 5 km), odjezd domů, předpokládaný příjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Popis ubytování

Horská chata Seibert leží nad Pecí pod Sněžkou v oblasti Zahrádek v nadmořské výšce cca 1.100 m. Je odsud krásný výhled na panorama Krkonoš včetně nejvyšší hory Sněžky (1.602 m) a na středisko Pec pod Sněžkou. Ubytování: chata disponuje 74 lůžky, které jsou ve 2-5 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patře a šesti 2-4 lůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením.

Poznámka

Možnost rozšíření pobytu o jeden den s nástupem již v neděli (za příplatek 700,- Kč/osoba). Na každých 15 platících osob poskytujeme 1 pedagoga zdarma.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu vč. výletů, 4x ubytování v horské chatě ve 3-6 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením, 4x polopenzi (večeře, snídaně), služby průvodce

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů a lanovky (cca 990,- Kč), místní poplatek (20,- Kč/os./den - platí starší 18-ti let na místě)

Tento zájezd pořádá QUICKTOUR s.r.o.

Krkonoše - Sněžka
© Dreamstime.com
Jánské Lázně - Stezka korunami stromů
© Dreamstime.com
Krkonoše - Sněžka
© Dreamstime.com
Krkonoše - Sněžka
© Dreamstime.com
Krkonoše - Sněžka
© Dreamstime.com
Mumlavský vodopád
Jánské Lázně - Stezka korunami stromů
© Dreamstime.com
Výstup na Sněžku
Krkonoše - letní mapa
© Sitour
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
Horská chata Seibert
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Vykukující lachtánek České Budějovice
+420 386 350 220
cb@quicktour.cz
Praha
+420 224 828 236
praha@quicktour.cz